Georginio Wijnaldum zmienia klub. Trafi do Serie A!

W zeszłym roku Georginio Wijnaldum przeniósł się do PSG na zasadach wolnego transferu, podpisując z francuskim klubem trzyletni kontrakt. Pobyt 31-latka w Ligue 1 nie jest specjalnie udany, dlatego Wijnaldum szybko opuści Paryż. Przynajmniej na jakiś czas. Według ostatnich doniesień mediów, Wijnaldum trafi na roczne wypożyczenie do Romy.

Po pięciu latach pobytu w Liverpoolu, Georginio Wijnaldum podjął decyzję o opuszczeniu ekipy z Anfield. Reprezentant Holandii doszedł do porozumienia z PSG w sprawie kontraktu na trzy lata i przeniósł się do francuskiego zespołu na początku lipca 2021 roku. W ubiegłej kampanii 31-latek pełnił przede wszystkim rolę rezerwowego, zaliczając co prawda 31 spotkań w Ligue 1, ale spędzając na murawie 1650 minut.

Georginio Wijnaldum trafi do Romy

Nic więc dziwnego, że sam piłkarz zaczął zastanawiać się nad swoją przyszłością. Zainteresowanie pomocnikiem od dłuższego czasu wykazywała Roma. Jak informuje Fabrizio Romano, oba kluby po dłuższych negocjacjach w końcu osiągnęły porozumienie w sprawie wypożyczenia z opcją wykupu.

Komentarze

komentarzy