Gorący dzień w Legii. Co z przyszłością Czesława Michniewicza?

Kolejną ligową porażkę zanotowała Legia, która tym razem przegrała z Piastem Gliwice aż 1:4. To już siódmy mecz mistrza Polski w trwającej kampanii, w którym piłkarze Czesława Michniewicza musieli uznać wyższość przeciwnika. Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość trenera Legii. Według ostatnich doniesień mediów, poniedziałek może być decydującym dniem dla szkoleniowca warszawskiej ekipy.

Tutaj nie ma już żadnych przypadków. Legia przeżywa duży kryzys, a pozytywny start w Lidze Europy nie może przykryć sytuacji, jaka ma miejsce w PKO BP Ekstraklasie. Mistrz Polski zajmuje odległe, piętnaste miejsce w tabeli i ma przewagę zaledwie jednego punktu nad strefą spadkową. Nawet w przypadku dwóch zwycięstw w zaległych meczach, co aktualnie wydaje się mało prawdopodobne, Legia przesunęłaby się maksymalnie o trzy pozycje.

Co z posadą Czesława Michniewicza?

Coraz głośniej mówi się zatem o przyszłości Czesława Michniewicza. Jak donosi Piotr Koźmiński z serwisu WP Sportowe Fakty, poniedziałek może być sądnym dniem dla trenera warszawskiej ekipy. Według wspominanego źródła, klub podjął już pierwsze kroki dotyczące zmiany szkoleniowca. W najbliższym czasie Legia ma otrzymać propozycje dotyczące zatrudnienia jednego z zagranicznych trenerów.