Gram grubo #11: Atakujemy Puchar Polski

beginners-workshop-1024x768 (1)

Wczorajszy bet wszedł na luzie. Na dziś atakujemy Puchar Polski. Grania na faworytów nie polecamy, bo to jak chodzenie po polu minowym z zamkniętymi oczami. 

Dziś najciekawiej będzie w Krakowie. Klub spod znaku cebuli będzie podejmował Jagiellonię. Obie ekipy grają fajną i ofensywną piłkę. W ich składach jest pełno młodych zawodników, z fantazją, którzy mają parcie gry do przodu. Ofensywa to chyba najmocniejszy punkt obu drużyn.

Jaga prowadzi w Lotto Ekstraklasie. Cracovia dopiero co wygrała derbowy pojedynek. Nastroje będą pozytywne z jednej i z drugiej strony. Nikt nie podchodzi do tego meczu z ciężką głową, nikt tu szczególnych wymagań stawiać nie będzie.

Probierz zapowiedział rotacje. Trener Pasów pewnie zrobi podobnie. Wiadomo, że czym więcej zmian to przeważnie cierpi na tym synchronizacja gry, na czym najczęściej traci defensywa.

Pojedynki Cracovii z Jagą zawsze są ciekawe i obfitują w bramki.

staty

Cracovia w lidze na 4 mecze zanotowała 3 overy. Jaga na 4 mecze miała 2 overy.

Cracovia – Jaga | Powyżej 2,5 bramki 1,83 Oddsring

oddsring

Jeśli chcecie podziękować nam jakoś za nasze typy, to możecie zrobić to w dwojaki sposób. Możecie wpłacić część wygranej na jedną z działalności charytatywnych, a jeśli chcecie również wesprzeć działalność naszej strony, to możecie skorzystać z ofert prezentowanych bukmacherów i założyć konto z naszego linku. 

signup-banner-pl

600PLN + 111PLN przy pierwszej wpłacie!

Nie znajdziesz takiej oferty u konkurencji!

Co dla Ciebie mamy?

Bonus od Pierwszej Wpłaty 200% do 600 PLN oraz (lub)
Podwojenie pierwszego depozytu 100% do 111PLN

Tylko na zzapolowy.com masz szansę na podwójną promocję powitalną w OddsRing!
Załóż konto w OddsRing podając kod bonusowy ZZAPOLOWY aby natychmiast podwoić wartość pierwszego depozytu – nawet do 111zł!

Poniżej krótka instrukcja korzystania z promocji: (zalecamy wyczyścić ciasteczka (pliki cookies) z przeglądarki)

1. Zarejestruj się w OddsRing ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu oraz koniecznie wpisz kod bonusu: ZZAPOLOWY)

=> Kliknij i zarejestruj konto tutaj <=

====> UNIKALNA PROMOCJA w OddsRing <====
>>>>> Kliknij i zarejestruj konto tutaj <<<<<

2. Dokonaj depozytu

3. Napisz na ades info-pl@oddsring.com przed postawieniem pierwszego zakładu, aOddsRing podwoi twój pierwszy depozyt – aż do 111zł!

Zasady:
– bonus jest dopisywany do 48 godzin od wysłania maila.
– promocja obowiązuje tylko na pierwszy depozyt złożony w OddsRing
– bonus to 100% pierwszego depozytu do kwoty 111zł (np. Twój pierwszy depozyt to 50zł – otrzymasz bonus 50zł, Twój pierwszy depozyt to 200zł – otrzymamy bonus w wysokości 111zł)- promocja trwa do 21.08.2016
– przed wypłatą należy łączną kwotę depozytu i bonusu obrócić 10 razy po kursie min 1.75 oddając min. 10 zakładów. W przypadku zakładów akumulowanych – każdy z kursów składowych na kuponie akumulowanym musi wynosić mi. 1.5
– promocja przeznaczona tylko dla osób, które zarejestrują się ze specjalnego linku za pośrednictwem strony zzapolowy.com i przy rejestracji wpiszą kod bonusowy zzapolowy
– bonus może być dopisany wyłącznie przed postawieniem pierwszego zakładu
OddsRing zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania klientowi bonusu w wypadkach, gdy OddsRing ma podstawy sądzić, że w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu promocji, np. zakładając kilka kont
– Użytkownicy kont muszą mieć ukończone 18 lat.
– Bonus jest dostępny w wersji mobilnej i stacjonarnej. Obowiązują te same warunki i zasady.
– Ta oferta jest dostępna jeden raz na użytkownika, adres, IP lub gospodarstwo domowe. OddsRing stosuje ścisłą zasadę „jeden użytkownik – jedno konto” i stosuje szereg własnych środków bezpieczeństwa, aby wyegzekwować przestrzeganie powyższej zasady.
– oprócz specjalnego bonusu nadal będziesz kwalifikował się do udziału w standardowej ofercie powitalnej OddsRing – 200% do 600zł
– rejestracje i zgłoszenia wysłane po zakończeniu promocji nie będą uprawniały do otrzymania bonusu

Komentarze

komentarzy