Gram grubo #25: Dubel zabójca

topka-gram-grubo

Czas na kolejną przerwę reprezentacyjną. Dziś idziemy po najłatwiejszej ścieżce – bez kombinowania!

Na początek Chorwacja. Pisaliśmy kiedyś, że nie rozumiemy tego podniecenia reprezentacją Kosowa. Niestety ich umiejętności na Finlandię starczyły, gdzie ugrali remis, ale Chorwacja powinna udzielić im lekcji prawdziwego futbolu. Pierwsza kolejka w tej grupie była arcyciekawa, bo w każdym z meczów padł remis 1:1, więc można powiedzieć, że wszyscy startują z tego samego pułapu.

Chorwaci grali jednak z mocną Turcją i w tym meczu byli drużyną zdecydowanie silniejszą. Mieli więcej okazji do zdobycia bramki i szczególnie w drugiej połowie było widać ich parcie do przodu. Mieli krew na zębach i za wszelką cenę chcieli wygrać. Posiadanie i ilość stworzonych sytuacji była po ich stronie, ale tylko niefart zadecydował o tym, że obie reprezentacje podzieliły się punktami. Z Kosowem będzie ogień, dużo walki (można szukać kartek) i pewne zwycięstwo.

Kosowo – Chorwacja | Chorwacja wygra 1,35 Forbet

Teraz przenosimy się na Islandię, gdzie stawiamy na wygraną gospodarzy. Ich rywalem będzie wcześniej wspominana Finlandia. Rewelacja Euro 2016 w pierwszym meczu tej grupy urwała punkty na Ukrainie, chociaż dużo w tym zasługi Konoplyanki, którzy w końcówce meczu zmarnował rzut karny. Z przebiegu całego spotkania remis można uznać za sprawiedliwy wynik.

Jak już wiemy, Finlandia zremisowała u siebie z Kosowem 1:1, co nie świadczy o nich zbyt dobrze. Ekipa z północy Europy stacza się w rankingach coraz niżej i ich serie bez zwycięstwa przypominają powoli te, którymi mogą pochwalić się najgorsze zespoły na Starym Kontynencie. Już teraz w 10 ostatnich meczach udało im się co najwyżej zremisować. Ostatnią wygraną na swoim koncie zanotowali 7 września 2015 roku u siebie z Wyspami Owczymi. Przełamanie kiedyś musi przyjść, ale raczej nie dziś. Raczej.

Islandia – Finlandia | Islandia wygra 1,65 Forbet

dubel

forbet728x90

Odbierz darmowe 20 zł w nowym polskim bukmacherze forBET. Graj za darmo!

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Więcej informacji na temat nowego bukmachera. 

 

Komentarze

komentarzy