Gram grubo #27: Dwa prawe sierpowe

topka-gram-grubo

Brakuje pomysłu na kupon? Dwa sierpowe powinny skutecznie załatwić bukmachera – oby! 

Bośnia po dwóch kolejkach ma na swoim koncie 3 punkty po rozbiciu na własnym stadionie Estonii aż 5:0. W kolejnym meczu jednak to oni ponieśli srogą lekcję futbolu, a w rolę nauczyciela wcieliła się Belgia. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z Cyprem, który jeszcze nie zapunktował w tych eliminacjach. Porażki z Grecją i Belgią wstydu im jednak wcale nie przynoszą, bo gra była zdecydowanie lepsza niż same wyniki. Z Bośniakami będą musieli pójść na całość, dlatego można spodziewać się odważnego spotkania. Reprezentacja z Bałkanów u siebie postawi jednak twardy opór i zapewne to oni będą starli się przejąć inicjatywę w tym spotkaniu. Zdecydowanym faworytem są tu właśnie gospodarze, ale piłkarze z Cypru nie oddadzą tego łatwo. Bramki będą na pewno!

Bośnia – Cypr | Powyżej 2,5 bramki 1,65 Forbet

Portugalczycy zagrają z Wyspami Owczymi i w tym przypadku wjedziemy nieco w inną stronę niż wszyscy. Ekipa Portugalii po sukcesie na Euro dalej jest mocno podziwiana, ale oni od zawsze mieli jeden podstawowy problem – lekceważyli słabszych przeciwników. Wystarczy sięgnąć nieco pamięcią po kompromitujące wyniki z Wyspami Zielonego Przylądka, czy innymi słabymi drużynami. Bardzo często było tak, że udało im się wygrać z dużo niżej notowanym zespołem, ale po wielkich bólach albo dzięki sygnałowi SOS wysłanego do Ronaldo. Wyspy Owcze idealnie wpisują się tu w klimat. To wcale nie jest tak słaba drużyna jak może się wydawać, ale bardzo często są lekceważeni. Portugalczycy mogą pomyśleć – Wyspy Owcze? Ale jak to? Co to za przeciwnik!

Wyspy Owcze – Portugalia | Obie drużyny strzelą 2,65

TYP NA WARIATA

Wyspy Owcze prowadzenie do przerwy/Portugalia wygra mecz 25,00 Forbet

forbet728x90

Odbierz darmowe 20 zł w nowym polskim bukmacherze forBET. Graj za darmo!

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Więcej informacji na temat nowego bukmachera. 

Komentarze

komentarzy