Griezmann wbija szpilkę Koemanowi: Deschamps wie, jak mnie ustawić

Nieco więcej kibice oczekiwali od Antoine’a Griezmanna w Barcelonie. Francuz zaliczył bardzo przeciętny debiutancki sezon na Camp Nou, a początek nowej kampanii nie idzie po myśli 29-latka. Ostatnie doniesienia mediów sugerowały, iż Griezmann nie jest do końca zadowolony ze współpracy z Koemanem. Słowa piłkarza po meczu Chorwacja-Francja tylko to udowadniają.

Antoine Griezmann zdobył jednego gola w wygranym przez „Trójkolorowych” 2:1 starciu z Chorwacją w Zagrzebiu. Była to druga bramka 29-latka podczas październikowej przerwy reprezentacyjnej. Porównując postawę Griezmanna ze spotkań w klubie, widać, że Antoine znacznie lepiej czuje się w kadrze.

Griezmann wbija szpilkę Koemanowi

Podczas pomeczowej wypowiedzi dla AS, piłkarz Barcelony ewidentnie zasugerował, że Didier Deschamps znacznie lepiej rozumie samego zawodnika, niż Ronald Koeman – Didier Deschamps wie, jak mnie ustawić na boisku. Wykorzystuję tę sytuację. Zyskuję pozycję i pewność siebie, którą czerpię od trenera i kolegów z drużyny.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Od momentu, gdy Ronald Koeman jest szkoleniowcem Barcelony, Antoine Griezmann nie zdobył gola w oficjalnym meczu „Dumy Katalonii”. 29-latek grywa na prawej stronie ataku, co nie do końca odpowiada Francuzowi.