Grzegorz Krychowiak chce odejść z Krasnodaru!

W związku z zaistniałą sytuacją w Rosji, wielu zagranicznych trenerów czy piłkarzy z pewnością wyrazi chęć opuszczenia tego kraju. Według rosyjskich mediów, Grzegorz Krychowiak znajduje się w gronie takich zawodników. Reprezentant Polski prowadzi rozmowy z Krasnodarem w sprawie rozwiązania kontraktu.

Krychowiak został graczem Krasnodaru w sierpniu ubiegłego roku. W trakcie obecnej kampanii, 32-latek rozegrał 14 ligowych meczów i zdobył 4 bramki, a także zanotował 2 asysty. Do tego dochodzi również gol strzelony w Pucharze Rosji. Niewykluczone, że Krychowiak nie wystąpi już w barwach rosyjskiego klubu.

Grzegorz Krychowiak chce odejść

Jak informuje rosyjskie „Match TV”, Grzegorz Krychowiak wyraził chęć odejścia z klubu. Polak ma już prowadzić rozmowy z Krasnodarem w sprawie przedwczesnego rozwiązania umowy. Biorąc pod uwagę rozwój sytuacji i możliwe problemy finansowe wszystkich rosyjskich zespołów, porozumienie wydaje się całkiem możliwe.

Warto również zaznaczyć, że z klubem pożegnał się Daniel Farke. Niemiecki trener odszedł z Krasnodaru, nie prowadząc drużyny w ani jednym spotkaniu. 45-latek podpisał umowę w połowie stycznia tego roku.

Komentarze

komentarzy