Grzegorz Krychowiak może trafić do zespołu z PKO BP Ekstraklasy?!

W związku z zaistniałą sytuacją, Grzegorz Krychowiak zamierza opuścić Rosję. Reprezentant Polski prowadzi rozmowy z Krasnodarem w sprawie rozwiązania kontraktu. Zamknięte okno transferowe w wielu europejskich ligach sprawia, że Krychowiak nie będzie miał zbyt wielu opcji. Niewykluczone, że 32-latek zdecyduje się na krótki epizod w PKO BP Ekstraklasie. Zainteresowanie wykazuje Legia Warszawa.

Trudno wyobrazić sobie, by w lidze rosyjskiej występowali jeszcze zagraniczni piłkarze. Wielu z nich prowadzi obecnie rozmowy ze swoimi zespołami w sprawie rozwiązania umowy. W tym gronie jest Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski chce opuścić Krasnodar, ale jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2024 roku, więc zamknięcie tego tematu nie jest łatwe.

Krychowiak w Legii?

Co w momencie, gdy Grzegorz Krychowiak rozwiąże umowę. Opcji nie będzie zbyt wiele. Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, wstępne rozmowy w tej sprawie przeprowadziła Legia Warszawa. W takim przypadku w grę wchodzi kontrakt do końca sezonu, by Grzegorz Krychowiak został w rytmie meczowym i poczekał na nowy klub do letniego okna transferowego.

Komentarze

komentarzy