Hakan Calhanoglu zdecyduje się na sensacyjny krok? Trwają rozmowy!

To może być prawdziwa bomba transferowa. Według ostatnich doniesień z Włoch, Hakan Calhanoglu prowadzi obecnie rozmowy z Interem, czyli lokalnym rywalem Milanu. Jak twierdzą źródła, obie strony są bliskie porozumienia. 

Od 2017 roku Hakan Calhanoglu reprezentuje barwy Milanu. W trakcie ubiegłej kampanii, 27-latek strzelił 9 goli oraz zanotował 12 asyst we wszystkich rozgrywkach. Przyszłość tureckiego pomocnika stała pod dużym znakiem zapytania. Wszystko za sprawą kontraktu, który obowiązuje tylko do końca czerwca.

Hakan Calhanoglu trafi do Interu?

Przez wiele miesięcy Milan nie mógł dojść do porozumienia z Calhanoglu w sprawie nowej umowy. Nic nie wskazuje na to, by sytuacja uległa zmianie. Co więcej, turecki zawodni k może zdecydować się na krok, który z pewnością wzbudzi spore kontrowersje.

Jak informuje m.in. Gianluca Di Marzio, Calhanoglu prowadzi zaawansowane rozmowy z Interem. Można przypuszczać, że jest to pokłosie sytuacji Christiana Eriksena. Nie wiadomo, czy duński pomocnik będzie mógł kontynuować swoją karierę w Serie A. Tym samym Inter rozgląda się za nowym pomocnikiem, a wybór padł właśnie na Calhanoglu.