Hakim Ziyech trafi do ligowego rywala?!

Zupełnie inaczej kibice Chelsea oraz sam Hakim Ziyech wyobrażali sobie pobyt Marokańczyka na Stamford Bridge. 29-latek nie jest kluczowym elementem londyńskiego zespołu i rozważa zmianę klubu. W ostatnich tygodniach Ziyecha łączono z przenosinami do Milanu. Jak się okazuje, piłkarz Chelsea może zostać w Premier League. Ofensywnego gracza widzi w swoim zespole Erik ten Hag. Problem w tym, że niechętnie do tego transferu podchodzi zarząd Manchesteru United.

Ziyech został piłkarzem Chelsea w lipcu 2020 roku. Od początku gry w londyńskim klubie, 29-latek nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie „The Blues”. Wystarczy powiedzieć, że w żadnym z dwóch dotychczasowych sezonów Ziyech nie przebił bariery 1500 minut w jednej kampanii Premier League.

Erik ten Hag chce transferu Ziyecha

Nic więc dziwnego, że Hakim Ziyech zastanawia się nad swoją przyszłością. W ostatnich tygodniach zainteresowanie Marokańczykiem wykazywał Milan, ale włoski zespół na ten moment nie zamierza spełniać oczekiwań finansowych Chelsea. Jak informuje Samuel Luckhurst z Manchester Evening News, Erik ten Hag bardzo chętnie podjąłby się ponownej współpracy z 29-latkiem. Problem w tym, że zarząd Manchesteru United niechętnie podchodzi do tego transferu.

Hakim Ziyech związany jest z Chelsea do 2025 roku.

Komentarze

komentarzy