Piękny gest Harry’ego Kane’a. Piłkarz Tottenhamu wykupił reklamę na koszulkach byłego klubu!

Kryzys wywołany koronawirusem powoduje ogromne problemy finansowe wśród wielu klubów. Z pewnością na kłopoty napotkają się zespoły występujące w niższych ligach. W związku z tym, swoją byłą ekipę postanowił wesprzeć Harry Kane.

Angielski napastnik występował w drużynie Leyton Orient w trakcie sezonu 2010/2011. To właśnie w tym zespole 26-letni snajper zanotował swój debiut w profesjonalnej piłce, wybiegając na murawę w drugiej części spotkania z AFC Rochdale.

W trakcie wspominanej kampanii Kane rozegrał łącznie 18 spotkań w League One zdobywając w tym czasie 5 bramek.

Harry Kane wspiera były klub

Gracz „Kogutów” postanowił wesprzeć były zespół, wykupując reklamę na trzech koszulkach Leyton Orient.

Każdy strój Leyton Orient w trakcie rozgrywek 2020/2021 będzie mieć inny napis na przodzie. Domowa koszulka poświęcona jest osobom, które są na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Drugi komplet natomiast to promocja dziecięcego hospicjum „Haven House”. Trzecia koszulka dotyczy już organizacji „Mind”, działającej na rzecz zdrowia psychicznego.

Część dochodów zostanie przekazana

Wprowadzenie poszczególnych organizacji na koszulki nie kończy się tylko na słownym wsparciu czy też promocji. Zespół Leyton Orient potwierdził, iż 10% dochodów ze sprzedaży koszulek zostanie przekazanych na wspominane organizacje.