Harry Kane zostaje w Tottenhamie. Anglik opublikował specjalny wpis

Niejednokrotnie w trakcie letniego okna transferowego podejmowano temat transferu Harry’ego Kane’a. Anglikowi zależało na zmianie klubu i podjęciu nowego wyzwania. Do takiego scenariusza ostatecznie nie dojdzie. Napastnik „Kogutów” poinformował, iż zostaje w Tottenhamie na sezon 2021/2022.

Statystyki Harry’ego Kane’a na przestrzeni ostatnich lat robią ogromne wrażenie. Nadal jednak u 28-letniego napastnika gablota z trofeami świeci pustkami. Nic więc dziwnego, że Kane chciał zrobić krok do przodu w swojej karierze, przechodząc do zespołu, który zagwarantuje mu realną walkę o puchary. Poważne zainteresowanie snajperem wykazywał Manchester City, który składał nawet propozycje za 28-latka.

Harry Kane zostanie w Tottenhamie

Z ofert „The Citizens” nic nie robił sobie Daniel Levy – prezes Tottenhamu. Z mediów docierały informacje, że 59-latek złamał tym samym obietnicę, jaką złożył napastnikowi podczas ubiegłego sezonu. Harry Kane był mocno rozczarowany zaistniałą sytuacją i opóźnił swój powrót do klubu po wakacyjnej przerwie.

Anglik pogodził się z decyzją zarządu „Kogutów”. Piłkarz Tottenhamu opublikował wpis, w którym poinformował, że zostaje w klubie – Niesamowicie było zobaczyć przyjęcie kibiców, a także przeczytać niektóre wiadomości, jakie otrzymałem w ciągu ostatnich kilku tygodni. Tego lata zostanę w Tottenhamie i będę w 100% skoncentrowany na grze dla zespołu i osiągnieciu sukcesów. 

 

Komentarze

komentarzy