Hat-trick Arkadiusza Milika w starciu z Angers! [WIDEO]

W ramach 23. kolejki Ligue 1, Marsylia rywalizowała na własnym obiekcie z Angers. Choć goście prowadzili na początku meczu 2:0, to spotkanie zakończyło się triumfem gospodarzy 5:2. Świetne spotkanie rozegrał Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski zanotował bowiem hat-tricka. To bardzo ważne bramki dla 27-latka.

Pozycja Milika w Marsylii w ostatnich tygodniach nie była najlepsza. Klub wzmocnił Cedric Bakambu. Dodatkowo Jorge Sampaoli nie zawsze stawiał na reprezentanta Polski. Po części było to zrozumiałe. O ile Milik dobrze spisywał się w pucharach, to w przypadku ligowych zmagań, nasz napastnik miał na swoim koncie raptem jednego gola.

Hat-trick Milika w starciu z Angers

Milik poprawił swoje statystyki w starciu z Angers. 27-latek strzelił gola na 1:2 w 18. minucie meczu.

W drugiej połowie starcia, Arkadiusz Milik najpierw wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie, zdobywając bramkę na 3:2 w 70. minucie, a chwilę później skompletował hat-tricka.