Hazard zdradza kulisy transferu do Realu. „Wtedy otrzymałem od nich pierwszą propozycję”

Eden Hazard

Odejście Edena Hazarda do Realu Madryt był gorącym temat dla mediów przez ostatnie kilka lat. Jak się jednak okazuje, pierwszy poważny kontakt „Królewskich” z piłkarzem miał miejsce zaledwie rok temu. Dlaczego Belg postanowił zatem pozostać na kolejny rok w „The Blues”?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Wczoraj skrzydłowy został oficjalnie zaprezentowany przed ponad 50-tysięczną publicznością na Santiago Bernabeu. 28-latek na konferencji prasowej potwierdził, że to spełnienie jego marzeń, do którego mogło dojść już zeszłego lata.

– Po mundialu w 2018 roku Real Madryt się ze mną skontaktował, ale zostałem w Chelsea na kolejny sezon. Myślę, że to była dobra decyzja. Wygraliśmy Ligę Europy, a to była dobra kampania dla mnie osobiście i myślę, że to był właściwy czas, by dołączyć do Realu Madryt.

Wówczas Hazard rozegrał kapitalny mundial, w którym poprowadził reprezentację Belgii do brązowego medalu na dużej imprezie. Wielkim wielbicielem zawodnika od wielu lat jest Florentino Perez:

– Jesteś tam, gdzie chciałeś być – to było twoje marzenie. Teraz jedno z nich zostało spełnione. To będzie twój dom i poczujesz tutaj wielką pasję. Od pierwszego dnia zrozumiesz, że najważniejszą rzeczą są kibice, którzy kochają Real Madryt – stwierdził prezes „Królewskich”.

Belg podpisał 5-letni kontrakt. Według wielu źródeł, tygodniowo Hazard zarobi w Madrycie aż 400 tysięcy funtów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy