Here we go again. Nabil Fekir łączony z Liverpoolem!

Nabil Fekir

Okno transferowe bez spekulacji na temat przenosin Nabila Fekira do Liverpoolu? Nie ma takiej opcji. Media ponownie zaczynają łączyć francuskiego pomocnika z ekipą „The Reds”. Tym razem wydaje się, że do zespół z Anfield będzie dyktować konkretne warunki.

Jeszcze rok temu wydawało się, że Nabil Fekir będzie nosić koszulkę Liverpoolu w trakcie sezonu 2018/2019. Transfer 25-latka miał być tylko kwestią czasu. Na przeszkodzie całej transakcji stanęły problemy zdrowotne zawodnika. „The Reds” zrezygnowali z transferu, więc Nabil rozpoczął kolejne rozgrywki z Lyonem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Kampania 2018/2019 nie była już tak udana w wykonaniu Fekira, jak ta poprzednia. Co prawda piłkarz miał całkiem przyzwoite statystyki (39 meczów, 12 goli oraz 9 asyst), jednakże na tle całego zespołu, więcej mówiło się o innych graczach. Fekir nie był już tak sztandarowym piłkarzem Lyonu, jak jeszcze jakiś czasu temu.

Mimo to, Liverpool cały czas rozważa transfer pomocnika. W szczególności, że są ku temu idealne okoliczności. Kontrakt Nabila ważny jest tylko do końca sezonu 2019/2020. Oznacza to, iż klub musi zdecydować się na sprzedaż Fekira już teraz, jeżeli chce jeszcze zarobić jakieś rozsądne pieniądze.

Świadomość sytuacji piłkarza w klubie mają przedstawiciele Liverpoolu. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, „The Reds” nawet nie myślą, by płacić podobne pieniądze, jakie oferowali za gracza rok temu. Jak informują francuskie źródła, mistrz tegorocznej edycji LM jest w stanie zapłacić około 30 milionów euro.

Co ciekawe, na taką ofertę może przystać zarząd Lyonu. Sam transfer mógłby zostać dopięty w okolicach 31 lipca. Wtedy bowiem, „The Reds” rozegrają towarzyskie spotkanie właśnie z francuską ekipą. Nie można także wykluczyć, by cała transakcja została dopięta znacznie wcześniej.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy