Hirving Lozano na radarze Manchesteru United!

W ostatnich dniach nie ma drużyny, o której pisze się częściej w kontekście transferów niż Manchester United. Zespół z Old Trafford zamierza dokonać kilku dużych wzmocnień przed zamknięciem okna. „Czerwone Diabły” są już o krok od sprowadzenia Casemiro. Drużyna z czerwonej części Manchesteru chce również wzmocnić atak. Według ostatnich doniesień mediów, na radarze angielskiego klubu jest Hirving Lozano. 

Nieco desperacko wyglądają próby sprowadzenia nowych piłkarzy w wykonaniu „Czerwonych Diabłów”. Manchester United zaoferował olbrzymie pieniądze za Antony’ego. Jak poinformował David Ornstein z „The Athletic”, Ajax otrzymał propozycję w wysokości 80 milionów euro, ale odrzucił te pieniądze.

Nie wiadomo, czy po tak atrakcyjnej propozycji, Manchester United podejmie kolejną próbę w kontekście Brazylijczyka.

Hirving Lozano alternatywą?

Zespół z Old Trafford spogląda na inne opcje. Jak poinformował Gianluca Di Marzio, jednym z zawodników na liście „Czerwonych Diabłów” jest Hirving Lozano. Meksykanin trafił do Napoli z PSV w sierpniu 2019 roku. Od początku przygody w zespole z Serie A, 27-latek nie do końca spełnia oczekiwania klubu czy kibiców, choć kampania 2020/2021 była dla Lozano całkiem udana, gdyż ofensywny gracz zdobył 11 bramek oraz zanotował 4 asysty.

W ubiegłym sezonie Lozano nie zachwycał, więc Napoli z pewnością rozważyłoby ofertę Manchesteru United, jeżeli zespół z Old Trafford przygotuje ogromne pieniądze.

Komentarze

komentarzy