Historyczny wyczyn Manchesteru United!

Ole Gunnar Solskjaer

W bardzo dobrym stylu Manchester United wznowił ligowe zmagania. Wystarczy bowiem powiedzieć, że „Czerwone Diabły” są jedyną drużyną, która od momentu restartu nie zanotowała porażki. Co istotne, zespół z Old Trafford wygrywa swoje mecze bardzo pewnie. Potwierdza to pewna statystyka.

Podopieczni Ole Gunnara Solskajera mają jasno określony cel na końcówkę sezonu w Premier League. Wielokrotny mistrz Anglii ma nadzieję, iż zakończy kampanię w czołowej czwórce. Miejsce w TOP4 pozwoli drużynie cieszyć się z udziału w Lidze Mistrzów podczas kolejnych rozgrywek.

Świetna forma

Manchester United jest na dobrej drodze, by to zadanie zrealizować. „Czerwone Diabły” obecnie plasują się na piątym miejscu, przy czym strata do czwartego Leicester wynosi zaledwie jeden punkt. Z kolei tylko o jedno oczko więcej, niż „Lisy” ma Chelsea.

W ostatniej kolejce zespół z Old Trafford rozegra mecz na wyjeździe z Leicester. Oznacza to, iż gracze Solskjaera mają swój los we własnych rękach.

Historyczny wyczyn

Nie zaskoczy raczej nikogo, jeżeli Manchester United do końca kampanii wygra w lidze wszystkie mecze. Zespól idzie bowiem jak burza, co potwierdza pewna statystyka. Wszystkie ostatnie cztery mecze Manchester United wygrał różnicą trzech bramek.

Co ciekawe, żadna inna ekipa w historii Premier League nie dokonała takiego wyczynu.

Komentarze

komentarzy