Hiszpańskie media nie mają wątpliwości. Kylian Mbappe zostanie piłkarzem Realu Madryt!

Chyba nikt nie spodziewał się takiego okna transferowego. Całkiem niedawno Leo Messi przeprowadził się z Barcelony do Paryża. Wydawało się, że ten ruch nie przebije już żaden transfer. Rękawicę podjął jednak Real Madryt. Według ostatnich doniesień, „Królewscy” uzgodnili sprowadzenie Kyliana Mbappe z PSG!

Dość niespodziewanie temat transferu Mbappe do stolicy Hiszpanii nabrał tempa w ostatnich dniach. Można przypuszczać, że jest to efekt taktyki, jaką obrał Florentino Perez. Prezes Realu Madryt celowo czekał na końcówkę okna transferowego, by nie dać praktycznie wyboru PSG w kontekście sprzedaży Mbappe. Przypomnijmy, że kontrakt francuskiego gracza obowiązuje tylko do końca sezonu 2021/2022. Oznacza to, iż Kylian już w przyszłym roku opuściłby Paryż na zasadzie wolnego transferu.

Kylian Mbappe zostanie graczem Realu Madryt

Choć PSG nie narzeka na brak funduszy, to nawet taki klub nie może pozwolić sobie na stratę kwoty rzędu 180 milionów euro. Bo właśnie o takich pieniądzach mowa. Jak informuje m.in. MARCA i dobrze poinformowany Jose Felix Diaz, „Królewscy” przygotowali ofertę opiewającą na 170 milionów euro podstawy i 10 milionów euro bonusów. Według wspominanego źródła, PSG przyjmie tę propozycję.

Uważa się, ze oba kluby mogą poinformować o transferze już w piątek.

Komentarze

komentarzy