Holenderski duet trafi do Barcelony?!

Jak na razie, Barcelona skupia się przede wszystkim na sprzedaży, a dokładniej na rozstaniach z zawodnikami. Klub opuścił Ivan Rakitić. W kolejce są Arturo Vidal oraz Luis Suarez. Braki kadrowe muszą zostać uzupełnione. Według ostatnich doniesień mediów, „Duma Katalonii” może zrealizować dwa wzmocnienia.

W momencie, gdy zespół z Camp Nou przejął Ronald Koeman, dziennikarze zaczęli przygotowywać listę zawodników, na której znajdą się potencjalni, nowi piłkarze Barcelony. Nikogo nie zaskakiwał fakt, iż z wielokrotnym mistrzem Hiszpanii zaczęto łączyć holenderskich piłkarzy. Ronald Koeman przed przenosinami do „Dumy Katalonii” prowadził reprezentację „Oranje”.

Depay i Wijnaldum w Barcelonie?

Według informacji holenderskiego „AD”, Barcelona już wkrótce może sprowadzić dwóch Holendrów – to Georginio Wijnaldum oraz Memphis Depay. Każdy z nich miałby kosztować „Dumę Katalonii” od 10 do 30 milionów euro.

Jak dodaje źródło, Barcelona osiągnęła wstępne porozumienie w sprawie wspomnianych zawodników. Sprowadzenie graczy zależy od sprzedaży aktualnych piłkarzy ekipy z Camp Nou.