Iker Casillas zorganizuje charytatywne El Clasico? Puyol i Iniesta wyrazili chęć udziału

Iker Casillas planuje zorganizować mecz charytatywny z udziałem byłych gwiazd Realu Madryt i Barcelony. Środki pieniężne zostaną przekazane na pomoc osobom, które w wyniku pandemii koronawirusa zostały najbardziej poszkodowane.

Cały pomysł wypłynął tak naprawdę na Twitterze. Carles Puyol zareagował na wpis Andresa Iniesty z kompilacją zagrań Xaviego. – Nawet sobie tego nie wyobrażasz, jak dobrze było was widzieć dwa metry przede mną – napisał legendarny obrońca “Blaugrany”.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Na odpowiedź zareagował również Iker Casillas. Były golkiper Realu nawiązał do dawnych czasów i stwierdził, że chciałby ponownie spotkać się na boisku z odwiecznymi rywalami. Co więcej dodał, że byłoby dobrym pomysłem, gdyby dzięki takiemu spotkaniu można było pomóc tym najbardziej potrzebującym. Do meczu miałoby dojść już oczywiście po zakończeniu epidemii koronawirusa w Hiszpanii.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Zarówno Carles Puyol, jak i Andres Iniesta entuzjastycznie podeszli do tego pomysłu.

Czy piłkarze obu zespołów zbiorą drużynę, a może skończy się na planach? O tym zapewne już niebawem się dowiemy.

Komentarze

komentarzy