Inter uzgodnił wypożyczenie Romelu Lukaku!

 

Po zaledwie roku od wielkiego powrotu Romelu Lukaku do Chelsea, belgijski napastnik opuszcza Stamford Bridge. Przynajmniej na jeden sezon. Według ostatnich doniesień mediów, Inter uzgodnił wypożyczenie 29-latka. Tym samym Lukaku ponownie zagra dla mediolańskiej ekipy.

Lukaku miał rozwiązać wszystkie problemy „The Blues” związane z brakiem lidera strzelców w zespole. Początek drugiej przygody Belga na Stamford Bridge był obiecujący. Kontuzja Lukaku oraz feralny wywiad 29-latka sprawiły jednak, iż Romelu popadł w konflikt z Tuchelem.

Romelu Lukaku wraca do Interu

Relacje na linii Lukaku-Tuchel muszą być katastrofalne. Chelsea przyjęła bowiem mocno niekorzystną ofertę. Jak informuje Gianluca Di Marzio, Belg wraca do Interu na zasadzie wypożyczenia, a mediolański klub zapłaci za roczny pobyt snajpera w swoim zespole 8 milionów euro + bonusy, bez żadnej opcji wykupu.

Jedynym plusem dla Chelsea jest fakt, iż londyński klub nie będzie musiał płacić olbrzymiej tygodniówki napastnika, która oscyluje na 340 tysięcy funtów. Lukaku zgodził się na obniżenie pensji w Interze.