Isco odchodzi z Realu Madryt!

Po dziewięciu latach pobytu w Realu Madryt, Isco oficjalnie odchodzi z ekipy „Królewskich”. 30-latek poinformował za pośrednictwem swoich mediów, iż jego umowa z zespołem nie zostanie przedłużona.

Isco trafił do stolicy Hiszpanii w lipcu 2013 roku z Malagi. W pierwszych sezonach ofensywny pomocnik był dość ważnym ogniwem zespołu. Sytuacja zaczęła ulegać zmianie w trakcie rozgrywek 2018/2019. Dodatkowo dochodziły do tego problemy zdrowotne piłkarza. W niedawno zakończonej kampanii, Isco zaliczył raptem 320 minut w lidze, nie rozgrywając chociażby jednego meczu w Lidze Mistrzów.

Isco odchodzi z Realu Madryt

Nic dziwnego, że przygoda hiszpańskiego zawodnika z Realem Madryt dobiega końca. Isco pożegnał się z kibicami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co ciekawe, 30-latek postanowił dołączyć do wpisu wątek… Kyliana Mbappe – Kiedy byłem w Maladze zdawałem sobie sprawę, że muszę zmienić klub. Gdy Real Madryt się po ciebie zgłasza, nie możesz odmówić, chociaż zawsze są wyjątki 🐢. 

Pamiętam, jak mówiłem ludziom, że czas Realu Madryt ponownie wróci. W trakcie pobytu w klubie spełniłem wszystkie marzenia, które miałem w dzieciństwie. Mój czas dobiegł jednak końca. Chcę podziękować moim kolegom z drużyny, trenerom, całemu sztabowi, fizjoterapeutom, wszystkim pracownikom Valdebebas i Santiago Bernabeu za całą pracę, miłość i wsparcie. 

Chcę oczywiście podziękować fanom, którzy powitali mnie w pierwszym dniu w niesamowity sposób i towarzyszyli mi do końca. 

Komentarze

komentarzy