Isco sfrustrowany pozycją w klubie. Hiszpan wyżalił się kolegom z zespołu!

Coraz gorzej wygląda pozycja Isco w Realu Madryt. Hiszpan rozegrał co prawda cztery ligowe mecze w tym sezonie, jednakże spędził na murawie zaledwie 150 minut. W trakcie El Clasico kamery uchwyciły rozmowę pomocnika z innymi zawodnikami „Królewskich”. Isco podzielił się swoją frustracją. 

Po sobotnim starciu z Barceloną, Real Madryt ma wiele powodów do zadowolenia. Humory nie dopisują jednak wszystkim piłkarzom „Królewskich”. Sfrustrowany swoją pozycją w klubie zaczyna być Isco. Hiszpański pomocnik potyczkę z „Dumą Katalonii” oglądał z ławki rezerwowych.

Isco wyżalił się kolegom

W trakcie spotkania na Camp Nou, hiszpańska telewizja Movistar uchwyciła moment, gdy Isco wyżalił się kolegom z zespołu. Pomocnik w takich słowach wypowiedział się na temat Zidane’a – Jeśli decyduje się mnie zmienić, robi to w 50. lub 60. minucie spotkania, czasem nawet w przerwie. Gdy jednak mam wejść na boisko, robi to w 80 minucie – powiedział Isco do Modricia oraz Marcelo.

Na ten moment nie wiadomo, czy Zinedine Zidane wyciągnie jakieś konsekwencje ze słów Hiszpana. Można jednak być pewnym, że taka postawa Isco nie pomoże pomocnikowi w powrocie do pierwszego składu.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Komentarze

komentarzy