Ismaila Sarr wyceniony przez Watford

W związku ze spadkiem Watfordu do Championship, kilku kluczowych zawodników może opuścić zespół „Szerszeni”. W tym gronie jest m.in. Ismaila Sarr. Senegalczyk trafił do Premier League latem ubiegłego roku. 22-latek mógłby zatem pożegnać się z Watfordem po roczny pobycie w drużynie.

Imponujący sezon w barwach Stade Rennais sprawił, iż Watford w 2019 roku wydał na transfer ofensywnego gracza 30 milionów euro. Ismaila Sarr został tym samym najdroższym zawodnikiem w historii klubu.

Dobry rok

Mimo zmiany ligi z francuskiej na angielską, Sarr odnalazł się w nowej rzeczywistości, rozgrywając całkiem udaną kampanię w barwach „Szerszeni”. Senegalczyk zdobył bowiem 5 bramek, a także zaliczył 6 asyst w 28 spotkaniach.

Większość sympatyków Premier League z pewnością pamięta występ 22-latka w meczu z Liverpoolem. Ismaila strzelił w tym spotkaniu dwa gole, a także zaliczył jedną asystę, znacząco przyczyniając się do zwycięstwa 3:0 nad wyżej notowanym rywalem.

Czas na transfer?

Kilka ciekawych występów wzbudziło zainteresowanie Senegalczykiem ze strony innych ekip Premier League. W związku ze spadkiem zespołu, Ismaila Sarr z pewnością rozważy transfer do klubu, który rywalizuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Co ciekawe, sprowadzenie gracza rozważa m.in. Liverpool. Sytuację 22-latka obserwuje także Crystal Palace.

Zarząd Watford zdaje sobie sprawę, że utrzymanie takiego zawodnika w zespole będzie trudne. Dlatego też, ekipa „Szerszeni” pozwoli odejść Senegalczykowi, gdy do siedziby klubu wpłynie odpowiednia oferta. Według informacji Sky Sports, Watford oczekuje przynajmniej 40 milionów funtów.

 

 

 

Komentarze

komentarzy