Ivan Perisic ponownie łączony z Premier League. Uzgodnił warunki kontraktu z nowym klubem?!

Tylko do końca obecnego sezonu obowiązuje umowa Ivana Perisicia z Interem. Na ten moment obie strony nie są bliskie osiągnięcia porozumienia. Niewykluczone, że wykorzysta to inny klub. Według ostatnich doniesień mediów, przedstawiciele reprezentanta Chorwacji prowadzą rozmowy z Chelsea i są już po słowie z londyńskim zespołem. 

Ivan Perisic rozgrywa świetny sezon w Mediolanie. 33-latek zdobył 7 bramek oraz zanotował 6 asyst w 33 ligowych występach, a także dorzucił jedno ostatnie podanie w Lidze Mistrzów oraz 2 gole i 1 asystę w Pucharze Włoch. Postawa Chorwata ma spory wpływ na ostatnie wyniki Interu, który walczy o mistrzostwo kraju.

Perisic trafi do Chelsea?

Sympatycy mediolańskiego zespołu z pewnością chcieliby zatrzymać Chorwata na kolejny sezon. Problem w tym, że zarząd Interu pozostawał bierny w kwestii rozmów dotyczących nowego kontraktu. Warto zaznaczyć, że umowa 33-latka wygasa po sezonie 2021/2022.

Jak donosi SportMediaset, agenci Ivana Perisicia rozmawiają z Chelsea. Co więcej, obie strony miały już dojść do porozumienia w sprawie kontraktu. Perisic otrzymał propozycję dwuletniej umowy, na mocy której zarabiałby 4,5 miliona euro rocznie. Znacznie więcej niż proponuje aktualnie Inter.

Komentarze

komentarzy