Ivan Perisić trafi do Premier League. Zapadła decyzja!

Po wielu latach spekulacji dotyczących przeprowadzki Ivana Perisicia na Wyspy, reprezentant Chorwacji w końcu trafi do Premier League. Według ostatnich doniesień mediów, 33-latek doszedł już do pełnego porozumienia z Tottenhamem i oficjalne potwierdzenie jest kwestią czasu.

Ivan Perisić rozegrał bardzo dobry sezon w barwach Interu. Doświadczony pomocnik wystąpił w 49 spotkaniach, zdobył 10 bramek oraz zanotował 9 asyst. W pewnym momencie to świetna postawa Chorwata sprawiła, iż Inter był jeszcze w grze o Scudetto. Ostatecznie po mistrzostwo kraju sięgnęli jednak piłkarze Milanu.

Perisić zostanie zawodnikiem Tottenhamu

W związku z tym, iż kontrakt Ivana Perisicia z Interem obowiązuje tylko do końca czerwca tego roku, pobyt Chorwata w Mediolanie stał pod dużym znakiem zapytania. Zarząd włoskiego klubu przedstawił oczywiście propozycję przedłużenia umowy, ale oferta nie satysfakcjonowała samego piłkarza.

Jak informuje Fabrizio Romano, Ivan Perisić opuści Inter i zasili Tottenham. Chorwat uzgodnił warunki dwuletniej umowy, a wzmocnienie „Kogutów” może zostać ogłoszone w przyszłym tygodniu.

Komentarze

komentarzy