Ivan Perisic z koronawirusem. Opuści mecz 1/8 finału!

W ramach 1/8 finału Euro 2020, reprezentacja Chorwacji zmierzy się na Parken Stadium w Kopenhadze z Hiszpanią. W tym meczu swojej drużynie nie pomoże Ivan Perisic. Zawodnik Interu uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Dość niespodziewanie reprezentacja Chorwacji po dwóch grupowych meczach miała na swoim koncie zaledwie jeden punkt. Przypomnijmy, że mówimy tutaj o finaliście mistrzostw świata z Rosji. Ostatecznie Chorwatom udało się wygrał potyczkę ze Szkocją, gwarantując sobie awans z drugiego miejsca.

Spory udział w tym sukcesie miał Ivan Perisic, który strzelił dwa gole oraz zanotował jedną asystę i tym samym jest najlepszym strzelcem swojej reprezentacji na Euro 2020. Niestety, piłkarz Interu nie zagra w 1/8 finału.

Ivan Perisic z koronawirusem

Chorwacki związek poinformował w sobotnim wieczór, iż cała kadra przeszła rutynowe testy. W drużynie pojawił się jeden pozytywny przypadek. To Ivan Perisic. Zawodnik Interu sędzi dziesięć dni w izolacji i przez ten czas nie będzie brał udziału w meczach reprezentacyjnych.

Tym samym, Perisic może wrócić jedynie na starcie finałowe, o ile oczywiście reprezentacja Chorwacji dojdzie do tego etapu turnieju.

Komentarze

komentarzy