Jack Wilshere znalazł nowy klub!

Od lipca 2021 roku, Jack Wilshere był bez klubu. Angielski pomocnik zakończył wtedy swoją krótką przygodę z Bournemouth i czekał na odpowiednią propozycję. W związku z brakiem konkretnych ofert, 30-latek trenował ostatnio w Arsenalu. Ostatecznie Wilshere podpisał kontrakt z nowym zespołem. Będzie występować w Aarhus GF!

Nikt nie kwestionował umiejętności i potencjału Jacka Wilshere’a. Wydawało się, że „Kanonierzy” mają w swojej drużynie prawdziwy diament. Na przeszkodzie kariery Wilshere’a stanęły kontuzje. W 2016 roku Jack Wilshere trafił na wypożyczenie do Bournemouth, a dwa lata później został zawodnikiem West Hamu.

Jack Wilshere piłkarzem Aarhus GF

Ostatnim zespołem Wilshere’a była wspomniana już ekipa „Wisienek”. Po sezonie 2020/2021, Jack Wilshere zakończył swoją przygodę z Bournemouth i czekał na nowe wyzwanie. Po kilku miesiącach, Anglik w końcu znalazł nowy klub. Będzie występować w ekipie Aarhus GF.

Aarhus to zespół duńskiej ekstraklasy, który zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do szóstej pozycji. Jest to o tyle istotna lokata, gdyż drużyny z TOP 6 walczą w grupie mistrzowskiej, a pozostałe w grupie spadkowej.

Komentarze

komentarzy