Jack Wilshere znalazł nowy klub?!

Na początku października ubiegłego roku Jack Wilshere zakończył swoją przygodę z West Hamem. Od tego momentu 29-latek pozostaje bez klubu. Wygląda na to, że środkowy pomocnik znalazł nową ekipę. Według ostatnich doniesień mediów, Wilshere ma podpisać krótkoterminowy kontrakt z Bournemouth.

Przez lata Jack Wilshere określany był mianem wielkiego talentu. Niestety liczne kontuzje przekreśliły szanse na osiągnięcie topowego poziomu. Ostatnie lata 29-latek spędził w West Hamie, częściej zmagając się z problemami zdrowotnymi, niż występując na murawie. Z tego też powodu kontrakt Wilshere’a został rozwiązany.

Wilshere zasili Bournemouth

Mimo wszystko, Jack Wilshere nie musiał zbyt długo czekać na nowy klub. Według informacji Sky Sports, angielski pomocnik ustalił warunki krótkoterminowego kontraktu z Bournemouth. Wilshere w ostatnim czasie trenował z zespołem. Wygląda na to, że 29-latek zrobił dobre wrażenie na zarządzie i sztabie.

Anglik pomoże ekipie „Wisienek” w walce o powrót do Premier League. Aktualnie Bournemouth zajmuje trzecie miejsce w Championship ze stratą czterech oczek do drugiego Swansea.

 

Komentarze

komentarzy