Jadon Sancho skomentował spekulacje na temat swojej przyszłości!

Jadon Sancho

W trakcie letniego okna transferowego 2020, Jadon Sancho niejednokrotnie był łączony ze zmianą klubu. Ostatecznie gracz BVB został w Dortmundzie. Czy ten stan rzeczy utrzyma się również na kampanię 2021/2022? Anglik skomentował spekulacje na temat swojej przyszłości.

Początek rozgrywek w wykonaniu Sancho był dość przeciętny. 21-latek zaczął rozpędzać się na początku 2021 roku, niejednokrotnie decydując o wynikach Borussii. Niestety, na początku marca Jadon odniósł kontuzję i nie mógł wystąpić m.in. w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów. Całkiem niedawno ofensywny piłkarz BVB wrócił do gry. W ważnym meczu przeciwko RB Lipsk, Jadon Sancho strzelił dwie bramki i zagwarantował zwycięstwo swojej drużynie.

Sancho komentuje swoją przyszłość

Tuż po sobotnim meczu Jadon Sancho skomentował spekulacje na temat swojej przyszłości – Czy opuszczę klub? Nic nie wiem na temat swojej przyszłości. Na ten moment jestem bardzo szczęśliwy w Dortmundzie. Kocham ten klub, fanów, drużynę. Pozwolili mi rozpocząć moją przygodę z profesjonalną piłką.

Warto przypomnieć, iż na początku maja Michael Zorc zdradził w rozmowie z mediami, iż klub ma dżentelmeńską umowę z Sancho. Jadon może opuścić Dortmund, jeśli tylko wpłynie satysfakcjonująca oferta.

Komentarze

komentarzy