Jadon Sancho ustalił warunki kontraktu. Ujawniono zarobki piłkarza!

Jadon Sancho
Jadon Sancho

Przeprowadzka Jadona Sancho nabiera tempa. Według niektórych źródeł, Anglik może zostać zaprezentowany jako nowy gracz „Czerwonych Diabłów” jeszcze pod koniec tego tygodnia. Bild zdradził, ile Sancho będzie zarabiać na Old Trafford.

Manchester United starał się o zawodnika BVB przez kilka ostatnich miesięcy. Wydawało się, że nieugiętość ekipy z Dortmundu sprawi, iż realizacja tej transakcji w czasie kryzysu będzie wręcz niemożliwa do wykonania.

Sancho zostanie zawodnikiem Manchesteru United

Ostatnie doniesienia kilku wiarygodnych źródeł (m.in. włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano) sugerują, że Jadon Sancho w końcu trafi na Old Trafford. Borussia Dortmund ma otrzymać za swojego ofensywnego piłkarza około 120 milionów euro. Ta kwota będzie podzielona na ustalone raty.

Zarobki Anglika

Jak informuje BILD, Jadon Sancho już ustalił warunki indywidualnego kontraktu. 20-latek ma podpisać umowę na pięć lat. Roczne zarobki Anglika wyniosą z kolei 17,6 miliona euro. Jeśli jest to kwota po opodatkowaniu, to tygodniowo Jadon będzie inkasować około 330 tys. euro.