Jaka jedenastka na mecz ze Słowacją? Przewidywany skład według mediów!

Reprezentacja Polski rozpoczyna zmagania na Euro 2020. W poniedziałek piłkarze Paulo Sousy zmierzą się w Sankt Petersburgu ze Słowacją. Nikomu nie trzeba chyba mówić, jak istotne jest, by dobrze zacząć turniej. W jakim składzie wyjdą „Biało-Czerwoni”? Media nie są do końca zgodne. 

Mecze towarzyskie nie odpowiedziały nam na pytanie dotyczące wyjściowego składu. Paulo Sousa testował wiele wariantów, efektem czego mamy sporo niewiadomych. Wydaje się, iż tylko na kilku pozycjach nie ma złudzeń. Mowa oczywiście m.in. o bramce, gdzie zagra Wojciech Szczęsny czy pozycji jednego z napastników, gdzie na pewno wybiegnie Robert Lewandowski.

Jaki skład?

Sport.onet.pl tak przewiduje skład: Szczęsny; Bednarek, Glik, Bereszyński; Rybus, Klich, Krychowiak, Jóźwiak, Zieliński; Świerczok, Lewandowski.

Z kolei taką wyjściową jedenastkę przewiduje Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl: Szczęsny; Bereszyński, Glik, Bednarek; Jóźwiak, Krychowiak, Moder, Rybus, Zieliński; Świerczok, Lewandowski.

Jak widać oba źródła różni tylko jeden zawodnik. W jednym składzie znajduje się Klich, w drugim jest Moder. Jaką jedenastkę preferujecie?

Komentarze

komentarzy