Jakim składem wyjdziemy na Szwecję? Są przewidywania!

Już o 18:00 na Gazprom Arena w Sankt Petersburgu, reprezentacja Polski zagra ze Szwecją. Zwycięstwo Biało-Czerwonych w tym meczu sprawi, że podopieczni Paulo Sousy wywalczą awans do 1/8 finału. Jakim składem wyjdziemy na ten pojedynek? Przewidywania nie sugerują zbyt wielu zmian względem potyczki z Hiszpanami. 

Paulo Sousa ponownie zaskoczył, wybierając dość ofensywną jedenastkę na mecz z reprezentacją Hiszpanii. Ten krok przyniósł jednak efekt, gdyż Karol Świderski w pierwszej połowie prezentował się dobrze, wykonując nawet obiecujący strzał, który ostatecznie obił słupek rywali. Dodatkowo w środku pola mieliśmy tercet Klich-Moder-Zieliński.

Przewidywany skład na mecz ze Szwecją

Powtórka nie będzie możliwa, gdyż jak wiadomo, Jakub Moder zmaga się z problemami zdrowotnymi i jego występ wydaje się wręcz niemożliwy. Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl tak typuje wyjściową jedenastkę:

Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek – Kamil Jóźwiak, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Tymoteusz Puchacz – Piotr Zieliński – Karol Świderski, Robert Lewandowski.

Zmian nie ma zatem wiele. Co więcej, widać tylko jedną korektę. Miejsce Modera powinien zająć Grzegorz Krychowiak, który wraca po pauzie spowodowanej czerwonym kartonikiem. Czy rzeczywiście wyjdziemy taką jedenastką? Dowiemy się już za kilka godzin.