Jakim składem zagramy z Francją?!

Przed nami najważniejszy mecz ostatnich lat. „Biało-Czerwoni” zagrają o ćwierćfinał mistrzostw świata z Francją. Jaką jedenastkę wybierze Czesław Michniewicz? Wszystko wskazuje na to, że selekcjoner postawi na sprawdzoną drużynę.

Sporo nerwów kosztowało nas ostatnie grupowe spotkanie przeciwko Argentynie. Polacy przegrali mecz 0:2, ale lepszy bilans bramkowy sprawił, że „Biało-Czerwoni” wyszli z drugiego miejsca kosztem Meksyku i zagrają w niedzielne popołudnie z Francją.

Przewidywany skład na Francję

Jaką jedenastkę może wybrać Czesław Michniewicz? Między słupkami na pewno stanie Wojciech Szczęsny. Jeśli problemy zdrowotne Bartosza Bereszyńskiego nie są poważne, to z pewnością zobaczymy sprawdzony kwartet defensorów, czyli Cash, Kiwior, Glik oraz Bereszyński. Środek pola ponownie powinien stworzyć duet Bielik – Krychowiak. Na bokach najprawdopodobniej zagrają Zieliński i Frankowski.

Pozostaje duet napastników. Można przypuszczać, że do wyjściowego składu wróci Arkadiusz Milik i to napastnik Juventusu stworzy duet z Robertem Lewandowskim.

Pierwszy gwizdek meczu już o 16:00.

Komentarze

komentarzy