Jakim składem zagramy z Meksykiem?

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego meczu reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze. „Biało-Czerwoni” zmierzą się z Meksykiem. Jaką wyjściową jedenastkę wybierze Czesław Michniewicz? 

Wydaje się, że mamy pięciu pewniaków w kontekście wyjściowego składu. Są to Wojciech Szczęsny, Kamil Glik, Matty Cash, Piotr Zieliński oraz Robert Lewandowski. Wszystko wskazuje na to, że w wyjściowej jedenastce zobaczymy Bartosza Bereszyńskiego, który zagra na lewej stronie obrony, a także Sebastiana Szymańskiego czy Grzegorza Krychowiaka.

Przewidywany skład reprezentacji Polski

Taką wyjściową jedenastkę przewiduje Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl: Szczęsny; Cash, Glik, Kiwior, Bereszyński; Kamiński, S.Szymański, Krychowiak, Zieliński, Zalewski; Lewandowski.

Największą niespodzianką byłby oczywiście Kamiński. Dużą szansę najwidoczniej może otrzymać również Zalewski. Biorąc pod uwagę dyspozycję Jana Bednarka w ostatnich tygodniach, obecność Kiwiora w składzie nie jest raczej większą sensacją. Pierwszy gwizdek meczu Polska – Meksyk już o 17:00.

Komentarze

komentarzy