Jakub Kiwior w końcu zadebiutuje w Arsenalu!

W czwartkowy wieczór piłkarze Arsenalu zmierzą się na wyjeździe ze Sportingiem w ramach 1/8 finału Ligi Europy. Według doniesień mediów w tym meczu zadebiutuje Jakub Kiwior, który przeniósł się od londyńskiej ekipy w zimowym oknie transferowym.

Kariera Jakuba Kiwiora nabrała dużego tempa. Już kilka miesięcy temu pojawiły się informacje o możliwym transferze do Premier League, a poważne zainteresowanie wykazał West Ham. Ostatecznie reprezentant Polski odrzucił propozycję i kontynuował grę w Spezii.

Podczas zimowego okna transferowego po Polaka zgłosił się Arsenal. Lider Premier League zapłacił za 23-latka 25 milionów euro.

Debiut Kiwiora

Od momentu przenosin do Londynu, czyli końcówki stycznia, Jakub Kiwior nie zadebiutował w barwach „Kanonierów”. Polski defensor ośmiokrotnie zasiadł na ławce rezerwowych. Jak informuje jednak Tomasz Włodarczyk z serwisu „Meczyki.pl”, Jakub Kiwior ma zagrać w rywalizacji ze Sportingiem.

Na ten moment nie wiadomo, czy Polak wyjdzie w wyjściowym składzie, choć istnieje duże prawdopodobieństwo, że Kiwior zagra od pierwszej minuty.

Komentarze

komentarzy