Jakub Moder wyróżniony za występ w starciu z Włochami!

Wielu sympatyków polskiej reprezentacji zgodzi się ze stwierdzeniem. że to Jakub Moder zrobił najlepsze wrażenie na kibicach podczas październikowe zgrupowania. Występ 21-latka w starciu z Włochami docenił serwis „WhoScored”. Polak znalazł się bowiem w najlepszej jedenastce spotkań Ligi Narodów. 

Bardzo głośno zrobiło się wokół Jakuba Modera w ostatnim czasie. Nie mówimy tutaj tylko o dobrych występach w kadrze. Piłkarz Lecha został bowiem bohaterem największego transferu w historii ekstraklasy. Moder za kwotę 11 milionów euro zasilił barwy Brighton. Sezon 2020/2021 środkowy pomocnik spędził jednak na wypożyczeniu w Lechu Poznań.

Moder w jedenastce Ligi Narodów

W starciu z Włochami, tylko Sebastian Walukiewicz zrobił tak samo dobre wrażenie na sympatykach i ekspertach, co Jakub Moder. Serwis „WhoScored” wyróżnił jednak nowego gracza Brighton, umieszczając 21-latka w jedenastce spotkań Ligi Narodów rozegranych 10 oraz 11 października.

W składzie znalazł się także jeszcze jeden piłkarz, który wystąpił w niedzielny wieczór na stadionie Energa Gdańsk. Tym zawodnikiem jest Marco Verratti z reprezentacji Włoch!