Jakub Świerczok opuści Piasta Gliwice? Poważne zainteresowanie z Rosji!

Za sprawą kontuzji Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika swoją szansę w kadrze otrzymał Jakub Świerczok, który zaliczył obiecujący występ w trakcie towarzyskiego starcia z Rosją. Choć na Euro 2020 napastnik Piasta Gliwice nie odgrywał kluczowej roli to i tak sam udział w tym turnieju najwidoczniej pomógł 28-latkowi. Według ostatnich doniesień mediów, zainteresowanie polskim snajperem wykazuje Zenit.

Przypomnijmy, iż Jakub Świerczok trafił do Piasta w zeszłym roku na zasadzie rocznego wypożyczenia. Kampania 2020/2021 w wykonaniu 28-latka była na tyle udana, iż zespół z Gliwic postanowił wpłacić klauzulę, którą ustalono w trakcie negocjacji. Piast zapłacił za napastnika milion euro.

Zenit zainteresowany Świerczokiem

Wygląda na to, że Piast Gliwice w błyskawicznym tempie zarobi dość spore pieniądze na napastniku. Jak informuje Janekx89, poważne zainteresowanie napastnikiem wykazuje Zenit Petersburg. Na ten moment nie padły żadne kwoty. Można jednak przypuszczać, że rosyjski klub zapłaci znacznie więcej niż milion euro, które całkiem niedawno wydał Piast.

Komentarze

komentarzy