Jakub Świerczok z hat-trickiem w Azjatyckiej Lidze Mistrzów!

Dziś rozpoczną się zmagania w europejskiej Lidze Mistrzów. Tymczasem w Azji trwa już faza play-off. W 1/8 finału Nagoya zmierzyła się na Toyota Stadium z Daegu. Starcie obu ekip padło łupem japońskiego klubu, który triumfował 4:2. Świetny mecz zaliczył Jakub Świerczok, autor hat-tricka w tym spotkaniu.

28-latek przeniósł się do ekipy Nagoya pod koniec lipca tego roku. Od początku przygody z japońskim zespołem 28-latek dobrze radzi sobie na murawie. Przed starciem z Daegu w Azjatyckiej Lidze Mistrzów, Jakub Świerczok miał na swoim koncie trzy gole we wszystkich rozgrywkach.

Hat-trick Świerczoka

Polski snajper znacząco poprawił swój dorobek, strzelając hat-tricka w rywalizacji z Daegu i przyczyniając się do awansu swojej drużyny. Świerczok trafił do siatki już w 12. minucie spotkania. Mimo to na przerwę z prowadzeniem 2:1 schodzili gracze Daegu. Sytuacja uległa zmianie w drugiej połowie rywalizacji.

Dwa gole dorzucił Jakub Świerczok, który tym samym skompletował hat-tricka. Wynik rywalizacji na 4:2 ustalił Nakatani.