James Rodriguez dogadał się z nowym klubem. Powrót do Europy!

We wrześniu ubiegłego roku James Rodriguez opuścił Everton i przeniósł się do Kataru, podpisując kontrakt z Al-Rayyan SC. Według ostatnich doniesień mediów, Kolumbijczyk może ponownie zagrać w Europie. 31-latek ma podpisać kontrakt z Olympiakosem.

James Rodriguez miewał w swojej karierze wzloty i upadki. Szczyt przypada oczywiście na mundial w 2014 roku, po którym przeniósł się do Realu Madryt. Przeprowadzka do ekipy „Królewskich” nie były do końca udana. Po dwuletnim pobycie w Bayernie Monachium, James Rodriguez wrócił do Madrytu, gdzie nie odgrywał znaczącej roli podczas kampanii 2019/2020.

Kariera Kolumbijczyka wróciła na właściwy tor w trakcie rozgrywek 2020/2021, gdy 31-latek przeniósł się do Evertonu. Spora w tym zasługa Carlo Ancelottiego. Włoski szkoleniowiec sprowadził Jamesa do ekipy z Liverpoolu i potrafił wyciągnąć z niego to, co najlepsze.

James Rodriguez ponownie w Europie?

W związku z tym, iż Carlo Ancelotti ponownie przejął Real Madryt przed startem sezonu 2021/2022, James Rodriguez nie miał czego szukać w Evertonie i trafił do zespołu z Kataru – Al-Rayyan SC. Według ostatnich doniesień mediów, 31-latek może zakończyć przygodę z tą drużyną.

Jak twierdzi m.in. Fabrizio Romano, James Rodriguez podpisze kontrakt z Olympiakosem. Ofensywny gracz już dziś (tj. środa) przyleci do Grecji, gdzie przejdzie testy medyczne. Jeśli wszystko odbędzie się zgodnie z planem, James podpisze kontrakt.

Komentarze

komentarzy