Jamie Carragher bezlitosny dla Pogby: To najbardziej przereklamowany piłkarz, jakiego kiedykolwiek widziałem

Mogliśmy się tego spodziewać. Po tym jak światło dzienne ujrzała wypowiedź Mino Raioli na temat przyszłości Paula Pogby, wiele sportowych mediów poświęca sporo uwagi francuskiego pomocnikowi. Wygląda na to, że prędzej czy później Pogba pożegna się z ekipą „Czerwonych Diabłów”. Jamie Carragher dał jasno do zrozumienia, iż nie będzie to wielka strata dla Manchesteru United, gdyż to najbardziej przereklamowany piłkarz, jakiego kiedykolwiek widział.

Trudno doszukiwać się przypadku, że wypowiedź Mino Raioli ukazała się tuż przed niezwykle ważnymi spotkaniami ekipy z Old Trafford. We wtorek Manchester United powalczy w Lipsku o awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Z kolei już w najbliższy weekend piłkarze Solskjaera rozegrają derby Manchesteru. Medialny szum wywołany słowami agenta Pogby z pewnością nie wpłynie dobrze na atmosferę w szatni „Czerwonych Diabłów”.

Przereklamowany piłkarz

Suchej nitki na pomocniku Manchesteru United nie zostawił Jamie Carragher. Legendarny piłkarz Liverpoolu w trakcie programu realizowanego w Sky Sports bezlitośnie wypowiedział się na temat Francuza – Muszą się go pozbyć. Mówiłem to już dwanaście miesięcy temu. To najbardziej przereklamowany piłkarz, jakiego kiedykolwiek widziałem. 

Paul Pogba w trakcie obecnego sezonu wystąpił w 13 spotkaniach, strzelając 2 bramki oraz zaliczając 2 asysty. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie zdarzenia, trudno spodziewać się, by Pogba był jeszcze ważnym ogniwem „Czerwonych Diabłów”.