Jamie Vardy przedłuży kontrakt z Leicester!

Jamie Vardy
Jamie Vardy

Historia jak z filmu. Tak najczęściej opisywana jest kariera Jamiego Vardy’ego. Anglik bardzo długo czekał na swój debiut w profesjonalnej piłce. Po transferze do Leicester City, 33-latek zadomowił się w ekipie „Lisów”. Zarząd klubu postanowił wynagrodzić zawodnika kolejnym kontraktem. Wraz z nową umową, Vardy może zostać w zespole po 36. roku życia! 

Rozgrywki 2019/2020 były dla Vardy’ego bardzo udane. Choć napastnik Leicester zanotował w swojej karierze lepszy sezon (podczas kampanii 2015/2016, Jamie Vardy zdobył o jednego gola więcej w lidze), to niedawno zakończone zmagania w Premier League pozwoliły cieszyć się Anglikowi z tytułu króla strzelców.

Jamie Vardy podpisze nowy kontrakt

Sztab szkoleniowy „Lisów” nie wyobraża sobie zespołu bez 33-latka w składzie. W związku z tym, klub zaoferował piłkarzowi nowy kontrakt. Jak twierdzi John Percy z „The Telegraph”, Jamie Vardy ustalił warunki przedłużenia umowy. Kontrakt ma obowiązywać do 2023 roku. Oznacza to, iż Vardy powinien być w zespole „Lisów” przynajmniej do momentu ukończenia 36 lat.

Jasny sygnał

Świetne występy Jamiego w Leicester niejednokrotnie powodowały, iż Anglik był przymierzany do innego zespołu. Nowa umowa najprawdopodobniej kończy jakiekolwiek spekulacje w kontekście transferu. Vardy ostatnie, kluczowe lata kariery zamierza spędzić w ekipie „Lisów”.

 

Komentarze

komentarzy