Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke ekspertami polskiej reprezentacji?

Dość absurdalnie wyglądają nasze media tuż po meczu Polska – Andora. Czytając niektóre opinie, można odnieść wrażenie, iż nasza reprezentacja przegrała z niżej notowanym rywalem. Oczywiście styl gry piłkarzy Sousy pozostawił wiele do życzenia, jednakże niektóre krytyczne komentarze są mocno przesadzone. Głos w sprawie występu „Biało-Czerwonych” zabrali nawet Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke.

Każdy spodziewał się, że reprezentacja Polski nie będzie mieć żadnych problemów z pokonaniem Andory. Choć nasi piłkarze wygrali 3:0, to momentami gra „Biało-Czerwonych” pozostawiała wiele do życzenia. Nic dziwnego, że część sympatyków może czuć pewne rozczarowanie w kontekście tego spotkania.

Nietypowi eksperci

Czasem jednak opinie są mocno przesadzone. Warto bowiem pamiętać, że Paulo Sousa dopiero rozpoczyna swoją przygodę z polską kadrą i potrzebuje czasu, by wprowadzić swoją myśl.

Mimo to, wiele osób mocno krytykuje grę naszych piłkarzy. O postawie reprezentacji Polski wypowiedział się Janusz Palikot, który stwierdził, że „Biało-Czerwoni” zagrali gorzej niż zespół z niższych polskich lig.

Swoją teorię miał także Janusz Korwin-Mikke, który stwierdził z kolei, że w takich spotkaniu powinni zagrać zawodnicy zespołu z II ligi, gdyż tego typu drużyna potrafi grać z „kelnerami”. Czy rzeczywiście cytowani panowie mają rację?