Jasny przekaz Paula Pogby. Operacja pt. „Transfer do Realu” rozpoczęta!

Paul Pogba
Paul Pogba

Zaczynamy zabawę. Z reguły wszelkie doniesienia mediów trzeba odbierać z pewnym dystansem. Jeśli jednak zawodnik otwarcie przyznaje, iż chce zmienić klub, to na pewno możemy powiedzieć, że jest coś na rzeczy. Paul Pogba w jednym z ostatnich wywiadów oznajmił, iż czeka na nowe wyzwaniem. W innym klubie.

Plotki odnośnie przenosin pomocnika do Realu Madryt rozpoczęły się jeszcze w trakcie sezonu. Media sugerowały, iż Francuz nie jest do końca zadowolony ze swojego pobytu w Manchesterze. Dodatkowej pikanterii dodawał fakt, iż ekipę „Królewskich” ponownie objął Zinedine Zidane. Szkoleniowiec madryckiego zespołu jest sympatykiem talentu 26-latka.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Po transferach Jovicia oraz Hazarda, wydaje się, że Real przygotowuje się na transakcję związaną ze środkowym pomocnikiem. W mediach przewijały się dwa nazwiska – Eriksen oraz Pogba. Obaj zawodnicy mają pozytywnie rozpatrywać przenosiny do „Królewskich”.

Na temat zmian w swoim życiu wypowiedział się zawodnik „Czerwonych Diabłów”. Paul Pogba otwarcie przyznał, że być może jest to odpowiedni moment, by spróbować czegoś nowego – Spędziłem w Manchesterze trzy lata. Jak w każdym miejscu, zdarzały się dobre oraz złe momenty. Myślę, że nadszedł dla mnie właściwy czas, by podjąć nowe wyzwanie. W zupełnie innym miejscu.

26-latek dał jasny sygnał przedstawicielom Realu, by na poważnie rozpoczęli operację pt. „Pogba w Madrycie”. Jeśli wierzyć mediom, Manchester United oczekuje za pomocnika 150 milionów funtów. Postawa samego piłkarza zapewne pomoże, by transakcja została dopięta w trwającym oknie transferowym.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy