Jednak będzie selekcjoner z zagranicy? Cezary Kulesza spotka się dziś z kandydatem!

Cały czas pod znakiem zapytania stoi wybór nowego selekcjonera reprezentacji Polski. W mediach pada wiele nazwisk. Zarówno z naszego podwórka, jak i zagranicznego kręgu. Choć od początku wydaję się, iż Cezary Kulesza wybierze polskiego trenera, to według ostatnich doniesień mediów, prezes PZPN spotka się dziś z zagranicznym szkoleniowcem. To Fabio Cannavaro.

O kandydaturze włoskiego trenera mogliśmy usłyszeć jakiś czas temu. Nazwisko może robić wrażenie, gdyż mówimy tutaj o mistrzu świata z 2006 roku. Cannavaro sięgnął po ten tytuł jako piłkarz. W kontekście jego pracy trenerskiej, wygląda to bardzo kiepsko. 48-latek do tej pory prowadził zespoły z Chin oraz Arabii Saudyjskiej.

Cannavaro poważnym kandydatem?

Tym bardziej zaskakiwać mogą doniesienia mediów, które sugerują, iż Fabio Cannavaro jest dość poważnym kandydatem. Jak twierdzi Sebastian Staszewski z Interii, prezes PZPN – Cezary Kulesza spotka się dziś z Cannavaro. Włoch przyleciał do Polski. Choć kwestia wyboru nowego selekcjonera nie ma być jeszcze przesądzona, to sama obecność Cannavaro w naszym kraju sugeruje, iż Kulesza rozważa tę opcję.

Komentarze

komentarzy