Jeremie Boga ponownie w Premier League? Trwają rozmowy!

Jeremie Boga był jednym z zawodników Chelsea, którzy spędzili sporo czasu na wypożyczeniach. W lipcu 2018 roku, reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej przeniósł się na stałe do Sassuolo, a później trafił do Atalanty. Niewykluczone, że 25-latek zagra znów w Premier League. Negocjacje w sprawie transferu ofensywnego gracza prowadzi Leicester.

Choć Jeremie Boga został zawodnikiem Chelsea już w 2009 roku, gdy trafił do młodzieżowego zespołu „The Blues” i formalnie był graczem londyńskiego klubu do 2018 roku, 25-latek zaliczył raptem jeden oficjalny występ w barwach pierwszej drużyny Chelsea. Mowa o ligowym spotkaniu z Burnley w sierpniu 2017 roku.

Jeremie Boga trafi do Leicester?

Iworyjczyk przeniósł się do Serie A w 2018 roku, gdzie radził sobie całkiem dobrze. Na szczególną uwagę zasługuje sezon 2019/2020, w którym Boga zdobył 11 bramek oraz dorzucił 4 asysty w 34 spotkaniach. Od stycznia tego roku, 25-latek jest graczem Atalanty.

Niewykluczone, że w najbliższych godzinach Jeremie Boga zmieni klub. Jak informuje Fabrizio Romano, zainteresowanie zawodnikiem wykazuje Leicester. Sam piłkarz jest chętny na przeprowadzkę do ekipy „Lisów”.

Komentarze

komentarzy