Jerzy Brzęczek wróci do roli selekcjonera? Trwają rozmowy!

Brzęczek

W ostatnich dniach niektóre media łączyły Adama Nawałkę z pracą w reprezentacji Kosowa. Jak się okazuje, polski trener rzeczywiście może przejąć tę kadrę. Nie jest to jednak Adam Nawałka, a Jerzy Brzęczek – selekcjoner „Biało-Czerwonych” w latach 2018-2021. Według ostatnich informacji, Brzęczek jest już po rozmowach z przedstawicielami federacji Kosowa.

Spore zaskoczenie wzbudziły doniesienia, które łączyły Adama Nawałkę z reprezentacją Kosowa. W szczególności, że 64-latek od momentu, gdy z polską kadrą pożegnał się Paulo Sousa, jest faworytem do przejęcia naszej reprezentacji. Jak się okazało, dziennikarze z Kosowa pomylili trenerów. Z tamtejszą federacją rozmawia Jerzy Brzęczek.

Jerzy Brzęczek selekcjonerem reprezentacji Kosowa?

Taką informację podał Mateusz Skwierawski z serwisu WP Sportowe Fakty. Według wspominanego źródła, Jerzy Brzęczek jest w ścisłym gronie kandydatów do objęcia reprezentacji Kosowa i przeprowadził wstępne rozmowy z federacją. Polski trener czeka teraz na decyzję.

Kosowo ma za sobą eliminacje do mistrzostw świata, które zakończyły się dla tej reprezentacji piątym i jednocześnie ostatnim miejscem w grupie B z dorobkiem pięciu punktów w ośmiu meczach.