Jerzy Brzęczek wybrał skład na mecz z Holandią!

Jerzy Brzęczek. fot Polsat Sport

W środowy wieczór reprezentacja Polski zakończy zmagania w Lidze Narodów. Rywalem „Biało-Czerwonych” w Chorzowie będzie Holandia. Jerzy Brzęczek, który jest ostatnio w ogniu krytyki, wybrał skład na to starcie.

Media poświęcają sporo uwagi selekcjonerowi kadry. O ile wynik meczu z Włochami nie był tragiczny, gdyż porażka 0:2 na wyjeździe z wyżej notowanym rywalem wydaje się do przełknięcia, to styl naszych zawodników pozostawiał wiele do życzenia. Według sporej grupy kibiców, Jerzy Brzęczek powinien pożegnać się z posadą. Marek Szkolnikowski z TVP Sport sugerował, iż spotkanie z Holandią może rozstrzygnąć przyszłość selekcjonera.

Skład na mecz

Na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego, Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl odkrył karty w kontekście wyjściowej jedenastki.

W bramce zobaczymy Łukasza Fabiańskiego, natomiast blok defensywy stworzą (od prawej), Kędziora, Bednarek, Glik oraz Reca. Jerzy Brzęczek ponownie postawił na swojego byłego podopiecznego z Wisły Płock kosztem Macieja Rybusa. W linii pomocy zobaczymy natomiast Jóźwiaka, Klicha, Krychowiaka, Zielińskiego oraz Płachetę. Dla gracza Norwich to ogromne wyróżnienie.

Najbardziej wysuniętym zawodnikiem będzie naturalnie Robert Lewandowski. Kapitan naszej kadry miał pewne problemy zdrowotne, jednakże napastnik Bayernu jest gotowy do gry.

Komentarze

komentarzy