Jese otrzymał medal za mistrzostwo Francji. Wszedł w ostatniej minucie…

Czy można zdobyć mistrzostwo spędzając na boisku dosłownie chwilę? Jese Rodriguez jest dowodem na to, że można.

Hiszpański skrzydłowy na początku września trafił na roczne wypożyczenie do lizbońskiego Sportingu. W portugalskim zespole dotychczas wystąpił w 17 spotkaniach, w których raz trafił do siatki. Zanim jednak trafił na Estadio Jose Alvalade, zdołał jeszcze wystąpić w jednym meczu w barwach Paris Saint-Germain.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jese wszedł na boisko w… ostatniej minucie ligowego starcia z Metz. Łącznie na placu gry spędził niespełna cztery minuty i nie miał żadnego wpływu na wynik spotkania. Wówczas Paris Saint-Germain pokonało FC Metz 2:0. Warto dodać, że to był również jedyny mecz Marcina Bułki w pierwszej drużynie w Ligue 1.

Krótki czas gry nie przeszkodzi Hiszpanowi w odebraniu medalu za mistrzostwo. Według prawa ligi francuskiej, wyróżnienie należy się wszystkim piłkarzom, którzy na boisku przebywali choć przez minutę.

Dla Jesego jest to pierwszy puchar w barwach PSG. Od kiedy piłkarz trafił do Francji w 2016 roku, trzy i pół roku spędził na kolejnych wypożyczeniach.

Komentarze

komentarzy