Jese Rodriguez opuścił PSG!

Po ponad 4 latach pobytu w klubie, Jese Rodriguez opuszcza PSG. Hiszpański zawodnik doszedł do porozumienia z mistrzem Ligue 1 w sprawie rozwiązania kontraktu. W obecnym sezonie 27-latek zagrał w dwóch spotkaniach. 

Hiszpan trafił do PSG w 2016 roku. Francuski klub zapłacił wtedy za ofensywnego gracza 25 milionów euro. Jese miał jednak spory problem z wywalczeniem sobie miejsca w składzie, dlatego 27-latek w trakcie zimowego okna 2017 trafił na wypożyczenie do Las Palmas. Podczas swojej przygody w PSG, Jese Rodriguez nieraz był wypożyczany, trafiając do Stoke City, Realu Betis oraz Sportingu.

W trakcie rozgrywek 2020/2021, Jese został w PSG. Hiszpan przed rozpoczęciem sezonu nie był brany pod uwagę przez Thomasa Tuchela. W związku z poważnymi problemami kadrowymi, Jese pojawił się jednak na murawie w dwóch ligowych potyczkach – przeciwko Lens oraz Nimes. 27-latek spędził na murawie raptem 22 minuty.

Jese opuszcza PSG

Aktualny kontrakt ofensywnego gracza z PSG obowiązywał do końca sezonu 2020/2021. W niedzielę francuski klub poinformował, iż Jese opuszcza stolicę Francji na zasadzie rozwiązania kontraktu. Obie strony doszły do porozumienia w tej sprawie.

Jese zostaje zatem wolnym zawodnikiem i może poszukiwać nowej drużyny.

Komentarze

komentarzy